ZAM-MET

POLSKA - ŚLĄSKIE
43 - 400 Cieszyn
ul. Kościelna 49 (siedziba firmy)
ul. Frysztacka 93a (zakład firmy)
tel./fax: 48 33 852 06 82
kom.: 48 502 311 263
skype: focus00

www.zam-met.com
info@zam-met.com

ZAMMET Špirálové zámky

Dámy a páni,

Sme výrobcom zipsov pôsobiaca na poľskom trhu od roku 1989 skúsenosti, ktoré sme zhromaždili v tomto období nám umožní silne rástol, hľadá nové a lepšie riešenia, a tak rozšíriť našu ponuku.

Našim cieľom je dosiahnuť celosvetové normy. Naše domáce a zahraničné zákazníci očakávajú od nás rastúce požiadavky na kvalitu, ktoré sme schopní splniť. Naše produkty vystúpi v bohatej palete farieb a ponúka rozmanitosť okrasných tabliet, tabliet klienta, firemné logo.

Máme certifikáty kvality pre svoje výrobky spĺňajú požiadavky normy BN poľské a nemecké normy DIN

Zabezpečenie vysokej kvality našich výrobkov a presný dodávky, pozývame Vás k spolupráci s našou spoločnosťou.

TOTO JE NAŠA PONUKA:

Zipsy
♦ Špirálové zámky

Špirála č 7
Zámok sa používa pre všetky druhy obuvi. Je vyrobená zo špeciálnej vystuženej pásky No7 so zosilneným zipsom. Môže byť vybavený dekoratívne tag.

ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky

♦ Špirálové zámky

Č 3 špirála
Najľahší a najjednoduchší typ zámku. Najviac sa používa na klamstvo voľné oblečenie vyrobené z mäkkej ľahkej tkaniny, používané v svetre, blúzky, atď pulowerach

Špirála č 3 KORD
Špirálové zámky na špeciálne vystužené špirálou No3. Určená pre ľahké a stredné textílie, ale keď je zámok vyžaduje na sile úrovni vyššej, ako hrad, ako sú sukne, nohavice. Distribúcia kordlem zámky sú ideálne pre použitie na klamstvo voľný odev s ľahkým tkaniny a pletené vesty a blúzky, svetre, atď

Špirála č 3 TÝKA
Hrady hrady sú pokryté ľahko a stredne zaťažiteľné sa jediná možnosť nierozdzielczym. Špeciálny dizajn pre zákryt špirály je hrad po wszyciu stáva prakticky neviditeľní. Zámky sú využívané pre šikovné zariadenie, ktoré vyžadujú veľmi estetické prevedenie.

 ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky
 

Špirála č 5
Zámky v priemere a rozhodne účtované pre výrobky vyrobené z ľahkej a strednej materiály. Sú vyrábané vo variante rozdzielczym napr bundy, športové oblečenie a nierozdzielczym - majú byť použité napríklad na bundy, športové oblečenie a nierozdzielczym - majú byť použité napríklad v nohavice, sukne, šaty, vrecká.

ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky  
 

♦ Metal Zámky

VT-0
Je to najmenší kovové zámok. VT-0-zámky sú určené pre svetre, mikiny, oblečenie pre deti.

ZAMMET Špirálové zámky       
 

T-1
Doména týchto hradov sú blokovanie, kožené bundy s podpinkami, pracovné odevy a rôzne kryty. Sú mimoriadne odolné, ale elegantné a estetické.

ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky
 

♦ zámky kocky

K3, K5, K8
Odolný zámok s obrovskými možnosťami použitia. Je ideálny pre fleece, bundy, batohy a tašky. Jeho hlavnou prednosťou je nenahraditeľný funkčnosť a spoľahlivosť.

ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky
 

Skluzavky

Špirála sklíčka (200 m individuálne balenia) o šírke špirály 3, 5 a 7 v širokej škále farieb a posuvné ovládače, vrátane farby pásky. Naša pásky sa vyznačujú vysokou pevnosťou v ťahu, jednotná veľkosť špirály, stálosť farby, opakovateľnosť farby. Používa sa predovšetkým na posteľnú bielizeň, tašky a všetky druhy vriec.

ZAMMET Špirálové zámky                     ZAMMET Špirálové zámky                      ZAMMET Špirálové zámky
 

 ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky
 

ZAMMET Špirálové zámky Suchým zipsom

V našej ponuke nájdete široký výber velcro pásky používajú najmä v kaletniczym (tašky, batohy, spacie vaky), rovnako ako dekoratívne prvky a hroty do búnd a športového obuwnictwie. Naša suchý zips prúžky sú predávané v nastavení (suchý zips), disky v 25 m sa vyskytujú v šírkach: 16, 20, 25, 30, 40, 50 a 100 mm.

            Posuvníky a Swing
            ZAMMET Špirálové zámky

Vaše logo
Na uspokojenie dopytu na trhu sme zaviedli do našej ponuky zámkov LOGO zákazníka nanoszonym jazdca grip laser.

 ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky
 

Farby
Nižšie je plne farebné palety z našich hradov

 ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky ZAMMET Špirálové zámky
 
Рейтинг@Mail.ru
Google+